אודות

עו"ד רוני אור

קצת על עצמי ועל דרכי המקצועית

בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים משנת 1999 ובעלת תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית משנת 2005.

את דרכי המקצועית התחלתי במשרד עו"ד "בלטר, גוט, אלוני ושות'" בו התמחיתי, עבדתי כעורכת דין וכמנהלת תחום הנזיקין.

בהמשך עבדתי במשרד עורכי דין "ענבי פינקלשטיין" בחיפה, העוסק בייצוג חברות ביטוח בתביעות נזיקין.

משנת 2011 ועד פתיחת משרדי בשנת 2020, עבדתי כפרקליטה בכירה בפרקליטות מחוז צפון, בתחום האזרחי. במסגרת עבודתי בפרקליטות התמחיתי בתחומים רבים ובהם נזיקין, מקרקעין, משפט מנהלי ותובענות ייצוגיות.

אני בעלת ניסיון רב של כ-20 שנה בייצוג בבתי המשפט ברחבי הצפון. לאורך השנים ייצגתי בהצלחה רבה תובעים ונתבעים – לקוחות פרטיים, חברות ביטוח ומשרדים ממשלתיים.

בתחום הנזיקין עסקתי בנזקי גוף לרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות כתוצאה ממפגעים, ביטוח לאומי, תביעות לפי חוק הגזזת, מחלות מקצוע ועוד. במשך שנים ריכזתי בפרקליטות את הטיפול בתביעות נזיקין של מוקרני גזזת, פרוייקט שעיקרו בסוגיות של רשלנות רפואית. בנוסף עסקתי בנזקי רכוש, בדגש על המגזר החקלאי לרבות נזקי חקלאות, ליקויי בנייה ותביעות חוזיות ונזיקיות הנוגעות למקרקעין. 

בתחום המנהלי ייצגתי משרדי ממשלה בעתירות הנוגעות למכרזים, חינוך, תכנון ובניה, חקלאות ועוד. בנוסף ריכזתי את הטיפול בתחום התובענות הייצוגיות כנציגת היועץ המשפטי לממשלה.

בתחום המקרקעין ייצגתי את רשות מקרקעי ישראל בתביעות ועתירות מורכבות בנוגע למכרזי מקרקעין, הרחבות קהילתיות, שיוך דירות בקיבוצים ועוד.

בינואר 2020 בחרתי לצאת לדרך חדשה ולפתוח משרד משלי שבו אוכל ללוות את לקוחותיי בהליכים משפטיים, לאורך כל הדרך, במקצועיות ובאנושיות.

אני סמוכה ובטוחה שניסיוני הרב והיכרותי העמוקה עם "כל צידי המתרס", יהיו לעזר רב בניהול ההליכים המשפטיים עבור לקוחותיי. באמצעות הידע המעמיק שצברתי והניסיון הרב, אוכל לבחון היטב את הנסיבות שיובאו בפני ולהעריך נכונה את הסיכונים והסיכויים בניהול ההליך ללא הבטחות שווא. כל זאת על מנת להביא לתוצאה המיטבית עבור הלקוח. 

יצירת קשר

עו"ד רוני אור

Call Now Button